Hakkımızda

Bayraklı Anaokulları

• Zedem Anaokulu'na Hoşgeldiniz! •

Özel ZEDEM Zeka Değirmeni Anaokulu; İzmir'in Bayraklı bölgesinde kurulmuş olan ve okul öncesi eğitim vermekte olan bir okuldur. Alanında uzman ve deneyimli eğitimci kadrosu ile müstakil binasında ve ferah ve geniş sınıfları ile hizmet vermektedir. Kendine ait bir bahçesi ve bahçe içerisinde yer alan oyun alanı bulunmaktadır. Okul çocukların en iyi öğrenme dönemlerinin okul öncesi dönem olduğunu bilmektedir.

Zedem Anaokulu

Özel ZEDEM Zeka Değirmeni Anaokulu'nun amacı kendini tanımış, kendi yeteneklerinin farkında olan ve bu yeteneklerini geliştirmeye yönelik çalışan, öz güveni yüksek, empati kurmasını bilen, özgür düşünebilen ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen, başkalarının düşüncelerine saygı gösteren, milli ve manevi değerler ile donanmış, akademik olarak kendini geliştirmiş, okumayı ve öğrenmeyi seven ve hayatı boyunca bunu sürdürebilecek bireyler yetiştirmektir. Okulu diğer okullardan ayıran en büyük özellik Robotik Kodlama ve Zeka Kuramları eğitimine büyük önem veriyor olmasıdır.

Özel ZEDEM Zeka Değirmeni Anaokulu, öğrencilerin tüm alanlarındaki beceri gelişimlerini sağlamak amacı ile eğlenceli, eğitici ve öğretici eğitim programları oluşturmaktadır. Bayraklı'da yer alan özel anaokulu, sunduğu tüm dersleri branşında deneyimli eğitmenlerle sağlamaktadır. Öğrencilerinin bilgiyi edinmesi ve hayat boyu kullanmasını sağlamak amacı ile çeşitli faaliyet ve aktiviteler düzenlemektedir. Rehberlik hizmeti ile öğrencilerin hayata hazırlanmalarını kolaylaştırmakta ve ilkokul dönemine geçecek öğrenciler için adaptasyon süreci hazırlamaktadır.
Bayraklı anaokulu
1220

Mutlu Çocuk

5

Yıllık Tecrübe

10

Branş Dersi

100

%100 Veli Memnuniyeti

anaokulları

%100 Veli ve Öğrenci Memnuniyeti

• Hayata Bir Çocuk Gözüyle Bakabilmek •

Yeni dönem kayıt ücretleri için GSM: 0505 375 93 99 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Zedem Kids Anaokulu olarak; İzmir Bayraklı'da 2016 yılından bu yana bir eğitimin başarısındaki sırrın, çocuğun mutluluğunda gizli olduğuna ve çocuk eğitimindeki en önemli koşulun sevgi olduğuna inanarak yola çıktık. Çünkü her zaman her koşulda sevildiğini bilen ve değerli olduğunu hisseden çocuklar, duygusal gelişim açısından dengeli, sosyal gelişim yönünden özgüvenli bireyler olarak yetişirler.

  • 1080
  • Bayraklı'da ve Bornova'da 1000'den fazla veli Zedem Kids Anaokulu'na güvendi.


  • Zedem Kids Anaokulu; İzmir Bayraklı'da ve Bornova sınırları içinde eğitim veren modern bir okul öncesi kurumdur.

  • BİZE ULAŞIN

Neden Zedem Kids Anaokulunu Seçmeliyim?

5 yıldır Bayraklı'da ve Bornova'da en uygun anaokulu fiyatlarıyla en kaliteli eğitim sunmaya devam ediyor. Her yaş grubu için ayrı ayrı geniş ve aydınlık sınıflar, ilgi köşeleri, bahçe içerisinde çok sayıda oyuncak ve spor aletleri ile donatılmış oyun parkı ile hem de zengin eğitim programlarımız ile çocuklarımızın gelişiminde önemli katkı sağlıyoruz.

Hemen Bize Ulaşın