Hakkımızda

Bayraklı Anaokulları

• Minik Şirinler Anaokulu'na Hoşgeldiniz! •

İzmir Bornova'da bulunan anaokulumuz etrafı yeşilllikler ve ağaçlarla çevrili,doğa ile iç içe dört tarafı bahçe olan iki katlı mustakil bir binada şehrin içerisinde ama doğayla başbaşa bir konumdadır. Tüm bölümleri 3-6 yaş arası öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiş, bağımsız bir binada hizmet vermektedir.Her yaş grubu için ayrı ayrı geniş ve aydınlık sınıflar, ilgi merkezleri, modern ve zengin oyuncaklarla donatılmış oyun odası, bahçe içerisinde oyuncaklarla donatılmış oyun parkı,kış dönemleri için kış bahçesi, yemekhane ve yaş gruplarına göre ayrı ayrı tuvaletler mevcuttur.

Minik Şirinler Anaokulu

Okulumuzda öğrencilerimiz 3-6 yaş aralığında olup, sınıflarımızı yaş gruplarına göre ayırmakta ve gün içinde öz oyun saatlerinde farklı sınıfları kullanabilmektedirler. Her sınıfın kendine ait bir sınıf öğretmeni ve yardımcı öğretmeni vardır.öğretmen kadromuz üniversite çocuk gelişimi ve eğitimi / okul öncesi öğretmenliği mezunudur. Servis öğretmeni, Aşçımız, temizlik elemanı ve Şoför okulumuzun kendi bünyesinde bulunan çalışanlardır.

Eğitim kadromuz mesleki olgunluk ve alan donanımı açısından tecrübeli, kendini geliştirmeye yönelik çalışmalarda katılımcı, sevgi ile çocuk eğitimini ilke edinmiş, ekip ruhu ile çalışanlardır.
Anaokulumuz bornova evka3,bornova merkez,bayraklı,çamdibi,yeşilova,pınarbaşı,doğanlar,naldöken,mevlana mahallesi,atatürk mahallesi,evka4,osmangazi,altındağ semtlerine servisli taşımacılık yapmaktadır...


MİSYONUMUZ
Atatürkçü, çağdaş, yenilikçi, çalışkan, sorgulayıcı, araştırıcı, paylaşımcı, girişimci, kendisiyle ve yaşadığı toplumla barışık, yaratıcılığı gelişmiş, ilgi alanları ortaya çıkarılarak desteklenmiş, kendi kendini ifade edebilen sağlam kişilikli bireyler yetiştirmek.çocukların öğrenme isteğini artırmak, kendisini ve çevresini tanımasına olanak vererek öğrendiklerini uygulayabilecekleri ortamı sağlamak temel misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ
Okulumuzda verimli bir eğitimin temel ihtiyaç olarak kabul edilmesini; her velinin, çocuğuna eğitim için her türlü fırsatın verildiğini bilmesini; hem öğretmenlerin, hem de öğrenenlerin birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inanmasını; Herkesin her gün daha iyiye ulaşmak için çalışmasını istiyoruz. Ne istediğini bilen eğitimli bir milletten, eğitimli bireylerden oluşan bir millet oluşturmanın yolunun, anaokulu düzeyinden başlayan eğitimden geçtiğinin bilincindeyiz.

Bayraklı anaokulu
1220

Mutlu Çocuk

10

Yıllık Tecrübe

10

Branş Dersi

100

%100 Veli Memnuniyeti

anaokulları

%100 Veli ve Öğrenci Memnuniyeti

• Hayata Bir Çocuk Gözüyle Bakabilmek •

Yeni dönem kayıt ücretleri için 0507 348 42 59 – 0232 375 03 04 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Okulumuzda verimli bir eğitimin temel ihtiyaç olarak kabul edilmesini; her velinin, çocuğuna eğitim için her türlü fırsatın verildiğini bilmesini; hem öğretmenlerin, hem de öğrenenlerin birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olmanın önemine inanmasını; Herkesin her gün daha iyiye ulaşmak için çalışmasını istiyoruz.

  • 1080
  • Bayraklı'da ve Bornova'da 1000'den fazla veli Minik Şirinler Anaokulu'na güvendi.


  • Minik Şirinler Anaokulu; İzmir Bayraklı'da ve Bornova'da eğitim veren modern bir okul öncesi kurumdur.

  • BİZE ULAŞIN

Neden Minik Şirinler Anaokulunu Seçmeliyim?

10 yıldır Bayraklı'da ve Bornova'da en uygun anaokulu fiyatlarıyla en kaliteli eğitim sunmaya devam ediyor. Her yaş grubu için ayrı ayrı geniş ve aydınlık sınıflar, ilgi köşeleri, bahçe içerisinde çok sayıda oyuncak ve spor aletleri ile donatılmış oyun parkı ile hem de zengin eğitim programlarımız ile çocuklarımızın gelişiminde önemli katkı sağlıyoruz.

Hemen Bize Ulaşın